KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 15888081
nr 1588 8081
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Kolteckning, Monogramsignerad, Daterad -98, bladets mått: 52x66 cm, yttermått inklusive ram: 62x76 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:09:13
15/12 15:05:22
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd